SIRVIS Apartamenty

10.01.2014

SIRVIS Apartamenty to pomysł na ośrodek zlokalizowany na Suwalszczyźnie, nad brzegiem Jeziora Serwy. Oferta to połączenie rodzinnego wypoczynku z aktywnością fizyczną na różnym poziomie zaawansowania. Kajaki, rowery, spacery, pływanie rekreacyjne, grzybobranie, ale również profesjonalny trening i zaplecze fitness, w połączeniu z wyjątkowym położeniem, dziewiczymi terenami i magią otoczenia, to  gwarancja niezapomnianych wrażeń i atuty nowego ośrodka. 

SIRVIS Apartamenty to klimatyczne miejsce w magicznym otoczeniu. Powstało bo w pewnym momencie zdecydowaliśmy się na krok dla wielu niezrozumiały, może nawet szalony. Po prostu zwrot akcji i całkowita zmiana stylu życia. Ja porzuciłem "dyrektorowanie" w korporacji, Edyta zdecydowała się wesprzeć mnie w realizacji marzeń i tak oto trafiliśmy nad Serwy.

Podróżując zawsze zwracaliśmy uwagę na detale. To właśnie szczegóły zaskakują i sprawiają, że dane miejsce ma to coś, ma specyficzny klimat. Taki właśnie ośrodek chcieliśmy stworzyć, coś innego, unikalnego, zaskakującego. Włożyliśmy sporo serca w budowę naszego, jak to określamy, "domu otwartego" na przyjaciół.

Jeżeli nudzą Cię hotele i pensjonaty, szukasz komfortowych warunków w kameralnej atmosferze, chcesz uniknąć tłoku i zgiełku, być blisko natury i odkrywać uroki nieznanej Suwalszczyzny... Zapraszamy do SIRVIS Apartamenty - luksusowego ośrodka położonego bezpośrednio nad brzegiem jeziora Serwy.

SIRVIS Apartamenty to ośrodek specjalizujący się w turystyce aktywnej. Lubisz aktywnie spędzać czas? Wpadnij do nas, a nie będziesz się nudził. Znajdziesz dokładnie to czego potrzebujesz: piękne jezioro, trasy rowerowe, spacerowe, biegowe, naturalną scenerię i piękno. Nasza lokalizacja w pobliżu atrakcji turystycznych Mazur to nieskazitelne powietrze i gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Odwiedź profil ośrodka na FACEBOOKU

Odwiedź stronę WWW.SIRVIS.PL