ON... O MNIE... O NAS...

 

Dlaczego na sportowo? To takie proste, wręcz oczywiste…

Sport to próba charakteru, siła woli i sztuka przezwyciężania słabości.

Sport to wyznaczanie celów, łamanie barier, konsekwentna realizacja założeń, systematyczna praca.

Czy sport i biznes to dwa różne światy?

Być może tak, ale na bazie własnego doświadczenia stwierdzam, zasady gry są takie same.

 

QPRO360 to „rookie” na rynku. Firma założona w 2013 roku, wchodzi do gry i określa się mianem challengera. Oferujemy usługi w dziedzinie turystyki aktywnej, prowadzimy pensjonat nad jeziorem Serwy na Suwalszczyźnie oraz dwa studio-apartamenty na Costa Blanca w Hiszpanii, realizujemy projekty związane ze sportem, aktywnością fizyczną i zdrowiem, wiemy jak zrealizować mieszkaniową metamorfozę. Co ważne, we wszystkim co robimy, dbamy o wellness, czyli... dobre samopoczucie naszych klientów.

Filozofia działania zawarta jest w samej nazwie. Q czyli znak jakości, PRO czyli profesjonalizm i 360° symbolizujące wszystko co wokół nas, wszystko czym się zajmujemy. 

QPRO360 to profesjonalne usługi, najwyższa jakość i dbałość o szczegóły w każdym aspekcie działalności, bo każdy z nas zasługuje na najwyższą jakość (Q) i profesjonalizm (PRO).

 

Wojtek - nasz POMYSYCIEL, czyli POMYSłodawca i założYCIEL firmy - ponad piętnaście lat pracował w międzynarodowych korporacjach, zajmując wysokie stanowiska kierownicze. Dystrybucja i marketing produktów, zarządzanie wieloosobowymi zespołami to świetny test zdolności menadżerskich. Od lat wolny czas wypełniony był treningami i realizacją pasji sportowych. Nurkowanie, pływanie, rower, bieganie, a z czasem połączenie trzech konkurencji i "próba charakteru" w IRONMAN-ie. Rok 2013 to diametralny zwrot akcji. Decyzja o opuszczeniu świata korporacji i przeniesienie własnych doświadczeń na zupełnie nową dziedzinę. Dzisiaj QPRO360 to mała, rodzinna firma, zgrany zespół kilku osób dbających o dobre samopoczucie gości i klientów.

 

 

W związku z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania Państwa danych.